Działamy na rynku od 2009 r. W grupie znajdują się wyspecjalizowani pracownicy, którzy bardzo dobrze znają swój fach i z zaangażowaniem podejmują stawiane przed nimi zadania. Zajmujemy się wykonawstwem, modernizacją oraz serwisem wewnętrznych instalacji: sanitarnych, gazowych, centralnego ogrzewania, technologicznych oraz zewnętrznych sieci kanalizacyjnych, wodnych, gazowych, sieci preizolacyjnych, montażem przepompowni, separatorów, przyłącza wodociągowe oraz projektami instalacji.
Oprócz doświadczenia posiadamy dużą wiedzę i praktykę, służymy również radą w doborze materiałów i zagospodarowaniu przestrzeni. Nasi klienci to zarówno osoby prywatne jak i liczne przedsiębiorstwa, które znają naszą fachowość, solidność i zorganizowanie. Jednym z atutów jaki zawsze pomaga w negocjacjach z odbiorcą jest niezwykle konkurencyjna cena. Pozwala to sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Obsługujemy mieszkańców osiedli i domków jednorodzinnych, jak również współpracujemy z developerami.  
Wszystkie usługi wykonujemy z materiałów własnych jak i powierzonych przez klienta. A wszystko po to, aby jak najpełniej zaspokoić coraz bardziej wyrafinowane (często trudne w realizacji) życzenia dzisiejszego klienta.
Posiadamy bogate zaplecze sprzętowe, które ciągle unowocześniamy i powiększamy. W obsłudze serwisowej gazowych urządzeń grzewczych posiadamy najnowszą aparaturę pomiarową i diagnostyczną.

 

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób indywidualnych jak i dla firm. 

 

Skontaktuj się z nami !

Call Now Button